Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na ulicy 1 Maja zaprojektowali wooberf, czyli deptak. Ratusz wyjaśnia, że dostawy towarów do sklepów będą mogły odbywać się tylko ... wózkami ręcznymi, gdyż będzie zakaz wjazdu na ulicę pojazdów ciężarowych i dostawczych. Będą mogły jeździć tylko i to w ograniczonym zakresie pojazdy mieszkańców. Reszta "wiary - tylko pieszo. Skutek jest taki, że już dzisiaj trzeba myśleć o likwidacji sklepów usytuowanych wzdłuż ulicy 1 Maja, bo za chwilę nie będą miały racji bytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-fantomas za jednym posunięciem utrudni dojazd pasażerom pks oraz zatopi finans gminy.
To sie nazywa perspektywiczne myslenie. Kiedy na gminie usiądzie komornik, będzie można łatwo "uzasadnić" sprzedaż MPWiK i LPEC lokalnym oligarchom,
 Tate mówi. Salcie córunia ty moja, droga w utrzymaniu, 30 lat niedługo kończysz a ty nadal panna o to jeszcze cnotliwa. Więc tate da ci posąg, wybieraj MPWiK czy LPEC. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum komunikacyjne powinno być w centrum, bo tu przyjeżdżają ludzie do pracy, do szkół, na zakupy itd. Powinien powstać przystanek kolejowy LUBLIN CENTRUM, z torami od wiaduktu na Kunickiego od przystanku Ln Północny, a obok niego centralny dworzec autobusowy! Jest to miejsce świetnie skomunikowane z całym miastem, w samym jego centru, TAK TO POWINNO BYĆ ROZWIĄZANE, a nie budowanie ch0jumuju-daszek-fantastiko w dzielnicy żulerii, na zadupiu z trudnym dojazdem! Ale to przekracza możliwości umysłowe buraczanych biurw w Ratusza. Niektórzy sugerują w internecie, że cała ta sprawa to "ukłon" (zupełnie kurtuazyjny przecież) w stronę deweloperki, no nie wiem jak jest, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i okok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie kolejna wizytówka Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nareszcie wszystko będzie w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie zabrakło pieniędzy. Panie marszałku proszę dać jak największą dotację, tak by samorządowi wystarczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, pisowska farma trolli do klawiatur i hejtować !!! czytelnicy w szczególności czekają na trolla wyspecjalizowanego w dodawaniu komentarzy o "dewelo-rozwoju" !!!
 Na niego zawsze można liczyć, jest niezawodny - jak codzień dodał kilkanaście komentarzy pod różnymi nickami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tysięcy autobusów dziennie jadących przez Unii Lubelskiej i przez te wszystkie "inteligentne" światła za 28 milionów złotych. Armagedon nas czeka.
 Spokojnie. Ludzie z Wypchanymi Portfelami będą śmigać autami elektrycznymi po pustych buspasach (wygaszanie komunikacji miejskiej im w tym pomoże).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Piotr K. musi wrócić.
 W dewelo-sułtanacie nie ma ludzi niezastąpionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? Lublin i tak pustoszeje, mieszkańców coraz mniej, na tym gargamelu będzie tylko hulał wiatr.
 Ale dewelopki chycą POdzamcze, które oczyści na ich POtrzeby dewelo-fantomas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-fantomas za jednym posunięciem utrudni dojazd pasażerom pks oraz zatopi finans gminy.
 To sie nazywa perspektywiczne myslenie. Kiedy na gminie usiądzie komornik, będzie można łatwo "uzasadnić" sprzedaż MPWiK i LPEC lokalnym oligarchom,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ulicy 1 Maja zaprojektowali wooberf, czyli deptak. Ratusz wyjaśnia, że dostawy towarów do sklepów będą mogły odbywać się tylko ... wózkami ręcznymi, gdyż będzie zakaz wjazdu na ulicę pojazdów ciężarowych i dostawczych. Będą mogły jeździć tylko i to w ograniczonym zakresie pojazdy mieszkańców. Reszta "wiary - tylko pieszo. Skutek jest taki, że już dzisiaj trzeba myśleć o likwidacji sklepów usytuowanych wzdłuż ulicy 1 Maja, bo za chwilę nie będą miały racji bytu.
 Plebsik niech pcha wózki, jak za sanacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to paskudztwo brzydkie, architektonicznie obce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to paskudztwo brzydkie, architektonicznie obce
 Obce, jak okupant, którego rządy czynią z Koziego Grodu miasto-wydmuszkę i który dąży do wymazania tradycji i historii ciemiężonego terytorium oraz do szykanowania tubylczej ludności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmóżdżona tłuszcza woła o budę z dykty lub blachy falistej i o utwardzone klepisko....inny dworzec nie mieści im się pod beretem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...